رئیس انجمن سینمای جوان استان قزوین از اکران گزیده فیلم های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در سینما بهمن قزوین خبر داد.

«محسن آقالر» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قزوین بیان کرد: گزیده فیلم های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از امروز شنبه ۱۰ آذر ماه تا دوشنبه ۱۲ آذر در سینما بهمن قزوین از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به نمایش درمی آید.

رئیس انجمن سینمای جوان استان قزوین ادامه داد: در روز پایانی این برنامه هم از ساعت ۱۸ تا ۲۰، رونمایی از کتاب فیلمنامه نویسی با حضور «رویا محقق» فیلمنامه نویس فیلم نوبت عاشقی برگزار می شود.

وی عنوان کرد: گزیده فیلم هایی که در قزوین اکران می شود، شامل فیلم های داخلی و بخش بین الملل است که این فیلم ها، فیلم های روز و منتخب جشنواره هستند.

آقالر تصریح کرد: عموم مردم می توانند برای تماشای این فیلم ها حضور یابند و این فیلم ها می تواند برای علاقمندان به فیلم کوتاه و همچنین کودکان و نوجوانان مفید باشد.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ۳۴ فیلم کوتاه منتخب سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه، طی سه روز در سینما بهمن قزوین اکران می شود که نمایش فیلم های این جشنواره در مراکز استان ها انجام شده و یا در حال برگزاری است که در قزوین هم در بازه زمانی ذکر شده این برنامه برگزار می شود.