اسکندر نادری پور
مدیر امور سینمایی استان قزوین و مدیر سینما بهمن قزوین

به نام خدا

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما مخاطب گرامی . از اینکه وقت کردید و به سایت ما سری زدید ممنونیم. اینجانب اسکندر نادری پور کارشناس برنامه ریزی شهری ، همزمان با تحصیل در دانشگاه ، با آموزش و فرا گیری موسیقی از سال ۷۳ وارد دنیای هنر شدم. در نزد استاد محمد سلیمی دوره ابتدایی و در نهایت دکتر حسین میثمی دوره متوسطه سنتور نوازی را در کنار فراگیری فلسفه هنر و تئوری موسیقی گذراندم. از سال ۸۰ بعنوان مسول حوزه هنری شهر الوند وارد حوزه هنری استان قزوین گردیده و پس از سه سال مدیریت در آن شهر به عنوان معاونت هنرهای تصویری حوزه هنری قزوین منصوب شدم. پس از گذشت چند سال و فعالیت در پست های متفاوت حوزه هنری قزوین درنهایت در سال ۱۳۸۷ به عنوان معاون فرهنگی حوزه هنری استان قزوین منصوب گردیدم.

در سال ۸۹ ۱۳ به پیشنهاد حوزه هنری کشور به عنوان مدیر سینما بهمن قزوین مشغول به خدمت شدم. و از تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ که سینماهای حوزه هنری در مدیریت مستقل گردیدند، با حفظ سمت  بعنوان مدیر امور سینمایی استان قزوین منصوب گردیدم. که تا کنون توفیق خدمت به مردم هنرمند و هنردوست قزوین را داشته ام.

ضمنا اینجانب با ثبت دفتر فیلمسازی به نام «پنجره هفتم» در حوزه کارگردانی و تدوین فیلم و تاسیس موسسه فرهنگی هنری »سپهر هنر قزوین» چندسالی است که در کنار هنرمندان مطرح قزوینی در رشته های مختلف هنری مشغول به خدمت هستم.

در مدت مدیریت در سینما بهمن قزوین نیز سعی کرده ام با بکارگیری نکات علمی مدیریتی و ابداع روش های جدید اداره سینما ، در جدول رتبه بندی سینماهای کشور ، جزء پنج سینمای برتر در مدیریت و اراده خدمات به مخاطب انتخاب شویم.  از سویی اینجانب به همراه دو استان اصفهان و شیراز، از بین مدیران سینمایی کشور دو سال پی درپی به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب گردیده ام که این انتخاب بدون مشارکت دلسوزانه پرسنل زحمت کش سینما -که بهترین ساعات عمر خود را در سینما می گذرانند تا بتوانند خدمات بهتری را به شما مخاطبان گرامی که سرمایه اصلی سینمای ما هستید ارائه نمایند- میسر نبود.

در پایان بعرض می رسانم که اینجانب معتقدم ؛ هر مکانی که در حال ارائه خدمت به مردم شریف این ملت است ، مشارکت جدی مردم را در مدیریت بهتر  و ارتقاء کیفی کارکرد خود می طلبد. از این رو در خواست من از شما مخاطب گرامی این است که ضمن پیوستن به خانواده بزرگ سینما بهمن قزوین از طریق عضو شدن در باشگاه مشتریان ، و بهره مندی از خدمات ویژه ، در صورت امکان ، این مجموعه فرهنگی را با نظرات ،انتقادات و پیشنهادات خود در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

با تشکر